BLİSTER- BLİSTER ÜRETİMİ

 BLİSTER ÜRETİMİ

Dozaj Boyutu: İlaçlar ve bazı yiyecekler için bu paketler, tüketicinin aynı anda çok fazla ürün kullanmaması için maddeyi eşit olarak dağıtır. Bazı baharat karışımları blister ambalajlardan yararlanır çünkü şirket bazı tarifler için gereken miktarı zaten belirlemiştir. Benzer şekilde, böyle bir paket kullanıldığında, ilacın dozu tüketici için daha kolay anlaşılır ve daha güvenlidir.

Estetik Bir Bakış Açısından: Plastik bir blister kap iyi bir seçimdir, çünkü ürüne görsel olarak çekici ve hoş bir metin algısı yaratması için birçok fırsat sunar. Plastik ve karton genellikle ticari amaçlarla kullanılmaktadır. İlaç endüstrisinde, ürünün tazeliğini korumak için genellikle en iyi seçim plastik ve alüminyumdur.

Görünürlük: Plastik cepheli bu kaplar, tüketicilerin ürünleri satın almadan önce görmelerini sağlar. Bu, içindeki ürünün miktarının duyurulmasını ve tüm parçaların dikkate alınmasını sağlar. Müşteriler bir ürüne göz atsalar bile dokunamazlar. Böylece ürün hırsızlığa ve korsanlığa karşı korunur.

Güvenlik: Blister ambalajlar, sabit kalması gereken ürünler için ideal çözümdür. Bireysel ve kural olarak küçük bölmeler, ürünün ambalaj içinde taşınmasına izin vermez. Bu tasarım, malları nakliye sırasında hasar görmekten korur.

Özelleştirme: Tüm plastik kabarcıklar ısıyla şekillendirildiğinden, her tasarım satılan ürüne bağlıdır. Blister ambalajda yer alan ürünlerin boyutuna veya sayısına bakılmaksızın ürünün ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir.

VAKUM BLİSTER

VAKUM PLASTİK

BLİSTER VAKUM 

talebe ozel uretim

TALEBE ÖZEL ÜRETİM

ileri teknoloji

İLERİ TEKNOLOJİ

en uygun maliyet

EN UYGUN MALİYET

basarili teslimat

BAŞARILI TESLİMAT

VAKUM-AMBALAJ-LOGO

Blister nedir ilaç?

Blister, birtakım ilaç veya suplement takviyelerinin korunaklı olarak kalabilmesini sağlayan koruyucu bir malzemedir. Bu tür ürünlerin herhangi bir mikrop veya tozla bir araya gelmelerinin engellenmesi için blister ambalajlar kullanılmaktadır.

Blister ne işe yarar?

Güvenli ve hijyenik blister ambalaj, tabletlerin dış etmenlere karşı korunmasını sağlayan gelişmiş bir ambalaj türüdür. Ürünü nem, toz ve mikroorganizmalardan korur. Şişe içerisinde satılan gıda takviyelerine göre çok daha güvenli ve hijyeniktir.

Blister kalem ne işe yarar?

şeffaf, plastik koruyucu ambalaj. bu şekilde ürünler tozdan, sudan ve diğer dış etkenlerden korunur. bu ambalaj türü; ürünleri, müşterilerin daha kolay görmelerini sağlar ve ürünün albenisini attırır.

Blister makinası nedir?

Kapsüllü paketler, perakende kullanım amaçlı ambalajlardır. Blister ambalaj makinesi, kapsül yuvasının astar materyale ısıyla yapıştırma yoluyla birleştirildiği ambalajı kapatır. Son olarak, ısıyla yapıştırma katmanı (kapsül dış katmanı) aktive edilerek basınç ve ısı ile ambalaj kapatılır.

Blister ambalajlama nedir?

Blister, tablet veya kapsüllerin korunmasını sağlayan bir ambalaj çeşididir. İçerisindeki ürünü nem, toz, mikroorganizma gibi dış etmenlerden uzun süre korur. Saydam olmayan blisterler ürünü gün ışığından korumada etkilidir.

Blister Nedir ?

Blister, tablet veya kapsüllerin korunmasını sağlayan bir ambalaj çeşididir. İçerisindeki ürünü nem, toz, mikroorganizma gibi dış etmenlerden uzun süre korur. Saydam olmayan blisterler ürünü gün ışığından korumada etkilidir. Paketlenecek ürün, ısıyla şekil verilerek açılan yuvalara yerleştirilir.

Kilitli Blister Nedir ?

Kilitli Blister Perakende sektöründe kullanılan termoformlu ambalaj şeklidir. Sert PVC malzeme, ortadan ikiye katlanarak ürünü içinde barındırır. Çok kullanışlı bir paketleme sistemidir, defalarca kullanılabilecek bir kilit sistemi ile desteklenmiştir. Avantajı ürünün tam olarak görünmesini sağlamasıdır.

En iyi Plastik Hammaddesi Nedir ?

LDPE – Düşük Yoğunluklu Polietilen

LDPE plastik hammadde çeşitleri arasında en güvenli ve temiz plastiktir.

Standar Plastik Hammaddesi Nedir ?

Polietilen (PE), dünyadaki en popüler plastiktir ve toplam plastik hammadde pazarının %34’ünü oluşturmaktadır. Düşük yoğunluklu polietilen (LDPE) ve yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) olarak iki çeşit PE vardır
tr Turkish